Obróbka stali bannergear™

Serwis reklam

Uszkodzona tablica reklamowa? Diody nie świecą? Twój telebim LED nie działa? Wiatr zerwał baner lub wichura powaliła tablicę reklamową? Jesteśmy tu, żeby pomóc! Nasze ekipy serwisowe są do Twojej dyspozycji. Oferujemy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oprócz doraźnych napraw zajmujemy się czyszczeniem i konserwacją konstrukcji reklamowych bannergear™.

Regularne przeglądy techniczne nośników reklamy zapewniają długotrwałe i czytelne prezentowanie treści, które są wizytówką Twojej firmy.

Serwis reklam świetlnych

Wykonujemy m.in.:

  • doraźne i okresowe przeglądy instalacji elektrycznej;
  • uruchomienia nieświecących nośników;
  • wymianę czujników zmierzchowych;
  • naprawę konstrukcji;
  • wymianę zasilaczy;
  • zabezpieczenie i izolację instalacji;
  • wymianę starych instalacji świetlówkowych na nowoczesne moduły LED.

Uwaga: posiadamy niezbędne do pracy przy reklamach podłączonych do sieci elektrycznej uprawnienia elektryczne G1 do 1kV)

Naprawa konstrukcji reklamowych

Po wielu latach ekspozycji, oddziaływaniu ciężkich warunków atmosferycznych (np. kwaśne deszcze, mrozy, wiatr itp.) lub postępującej korozji elementy stalowych konstrukcji ulegają uszkodzeniu. Nie musisz martwić się o transport konstrukcji reklamowej do naprawy. Posiadamy własne pojazdy wyposażone w odpowiednie narzędzia oraz wykwalifikowane ekipy serwisowe, które przyjadą do Ciebie na miejsce i pospawają, pomalują, wyprostują, znitują lub przeprowadzą inne naprawy. 

Inwentaryzacja (pomiar) istniejących i planowanych nośników reklamowych

Inwentaryzacja jest niezbędnym elementem naszej współpracy z klientami. Dzięki niej możemy zaprojektować nośniki reklamowe pod wymianę lub przygotować ofertę na wykonanie i montaż nowych konstrukcji reklamowych. Usługę w tym zakresie wykonujemy kompleksowo – od pobrania pomiarów, sporządzenia dokumentacji po samą instalację systemów reklamowych. Dzięki inwentaryzacji możemy dobrać odpowiedni nośnik reklamy, miejsce i technikę montażu.  Zobacz jak przebiega montaż reklam klikając tutaj

Serwis reklam: przeglądy


Realizujemy cykliczne przeglądy techniczne konstrukcji reklamowych. Przeglądy i pomiary instalacji reklam świetlnych muszą być wykonywane przynajmniej raz na 5 lat. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku innych nośników reklamowych. Stal konstrukcyjna, powłoka lakiernicza, PVC, plexi i inne materiały również ulegają zużyciu i w zależności od swojej jakości i miejsca ekspozycji już po kilku latach mogą stanowić zagrożenie.

Działamy kompleksowo

Sprawdź produkty Sprawdź produkty
Zapytaj o wycenę Zapytaj o wycenę
Wydruk

Wydruk

Montaż

Montaż

Serwis

Serwis

Obsługa kampanii

Obsługa kampanii

Nośniki do wynajęcia

Nośniki do wynajęcia