Tekstylny kaseton reklamowy z oświetleniem LED – Light Box

Postaw na wyraźny przekaz

Kasetony reklamowe Lightbox to nowoczesny i efektowny sposób na zaprezentowanie oferty produktów i usług wewnątrz sklepów obuwniczych, butików odzieżowych, salonów optycznych, drogerii, kawiarni, gabinetów kosmetycznych i wielu innych branżowych sklepów stacjonarnych. 

Duże rozmiary, solidna konstrukcja, jasna i czytelna reklama osadzona w estetycznej ramce przyciąga uwagę klientów. Jest prosta w obsłudze, zdobi i dodaje charakteru każdemu wnętrzu. 

To wszystko sprawia, że kasetony tekstylne Lightbox są teraz jedną z najczęściej wybieranych form reklamy. 

Podświetlany kaseton reklamowy Light Box
Podświetlany kaseton reklamowy Light Box

Jedna rama - wiele możliwości

Największą zaletą kasetonów LIGHTBOX jest prostota wymiany grafiki. Dzięki temu w sklepie masz zawsze aktualną ofertę swoich produktów i usług. 

Jeśli przeprowadzasz kampanie sezonowe to jeden wydruk może posłużyć Tobie przez kilka sezonów. 

Wydruki metodą UV lub sublimacji gwarantują doskonałą jakość oraz odzwierciedlenie barw nawet po kilku latach użytkowania.  

Łatwa wymiana grafiki

Podświetlany kaseton tekstylny posiada system wymiany tkanin napinanych. Dzięki niemu łatwo i szybko wymienisz wydruki w aluminiowej ramie. Wystarczy wcisnąć obszyte sylikonową gumką krawędzie wydruku w specjalne szlice znajdujące się w ramie. Elastyczna tkanina zostanie napięta tworząc równomierną i gładką powierzchnię. 

Materiał może wymienić każdy, bez użycia jakichkolwiek narzędzi. 

Wyjęcie grafiki z kasetonu jest również proste, wystarczy pociągnąć za wszyty „pasek”.

Podświetlany kaseton reklamowy Light Box

Żywe kolory i dodatkowa głębia

Podświetlane kasetony tekstylne zdecydowanie podnoszą czytelność reklamy w każdych warunkach, zwłaszcza w mocno oświetlonych pomieszczeniach. Iluminacja ożywia obrazy i dodaje im głębi. 

Rozmiar kasetonu Lightbox definiuje sposób montażu diód LED. Mniejsza kubatura wymaga instalacji krawędziowej. W kasetonach o większych gabarytach oświetlenie umieszczamy na tylnej ścianie. 

 

Szerokie możliwości montażowe

Dzięki temu, że kasetony tekstylne są bardzo lekkie, można je zawiesić na dowolnej ścianie lub postawić w każdym miejscu. 

Najczęściej wybierane przez naszych klientów są modele jednostronne, wieszane na ścianie za kasą lub w innym widocznym miejscu wewnątrz lokalu. 

Drugą opcją są kasetony wolnostojące lub podwieszane. Często stoją w witrynach sklepowych lub na targach branżowych. W wolnostojących kasetonach grafikę montujemy na froncie lub dwustronnie. 

Podświetlany kaseton reklamowy Light Box
Podświetlany, tekstylny kaseton reklamowy Lightbox - rozmiar XXL

Szyte na miarę

Produkujemy podświetlane kasetony tekstylne w dowolnym rozmiarze. Pamiętamy jednak o tym, aby zachować proporcje dające maksymalne naprężenie wydruku, aby treści były czytelne. Wszystkie konstrukcje przygotowujemy indywidualnie według potrzeb klienta. 

Dodaj charakteru swojej ramie

Dzięki malowaniu proszkowemu na dowolny kolor z palety RAL w wersji mat, półmat i błysk możemy dopasować ramę do wystroju salonu i nadać jej odpowiedniego charakteru. 

PRACUJEMY DLA NAJLEPSZYCH

KTO KORZYSTA Z NASZYCH KONSTRUKCJI REKLAMOWYCH

Castorama Reklama Wall Slim
Cinema City reklama logo
Lotos Logo
McDonalds Logo
Starbucks logo
Visotec -
Cineworld Reklama Ekrany LED LCD
Forbuild Rama reklamowa Wall Slim - Free SLim
Helios Ramy reklamowe High Dimensin Wall Slim Back LIght
Biedronka Ramy reklamowe Light Box Wall Slim
Lidl Ramy reklamowe Wall Slim
Stacja Paliw Moya Wall Slim
Netto Reklama Ramy reklamowe
Prolicht Reklama współpraca
Stacja Paliw q8 logo
Regal Cinemas
Skoda Reklama
Vokswagen AG
Westiform