Panel klienta

Dzięki naszej aplikacji zarządzanie kampaniami billboardowymi jest łatwe, czytelne i przejrzyste. Zaoszczędza cenny czas. Dzięki aplikacji nasi klienci mogą szybko zweryfikować stan realizacji zlecenia w czasie rzeczywistym w wybranej lokalizacji. Zaraz po wymianie treści, system zapisuje wszystkie informacje dostarczane przez nasze ekipy montażowe. Następnie układa je i sortuje w odpowiedni sposób. To ogromne ułatwienie pracy zarówno dla koordynatorów, ekip montażowych, ale przede wszystkim dla samego klienta, który może w dowolnym momencie sprawdzić status zamówienia.

Cały system raportowania znajduje się na zabezpieczonym serwerze wirtualnym do którego wczytywane są dane przy pomocy specjalnej aplikacji. Każda ekipa posiada dostęp do bazy danych dzięki aplikacji zainstalowanej na swoim smarfonie. Po wymianie banera, ekipa wykonuje zdjęcie i oznacza termin wykonania zadania. Dodatkowo, ekipy mogą raportować ewentualne opóźnienia, usterki, braki w nośnikach, oraz inne uwagi. Dział logistyczny weryfikuje i zatwierdza wszystkie informacje. Klient, po zalogowaniu się do swojego panelu przez komputer lub smartfon, ma natychmiastowy wgląd we wszystkie nasze działania w terenie. Trzyma rękę na pulsie i ze spokojem monitoruje przebieg całego procesu. W dowolnym momencie z dowolnego miejsca.

Logując się do panelu klienta pojawia się lista wszystkich lokalizacji z miniaturkami zdjęć bilbordów z ostatniej kampanii. Każdy punkt posiada swoją kartę w której znajdują się wszystkie informacje aktualizowane na bieżąco – numer tablicy, adres punktu, zdjęcia oraz historia wymiany. Dzięki naszej aplikacji klient śledzi w czasie rzeczywistym postęp prac i ma pewność, że banery w wyznaczonych miejscach zostały już wymienione.

Dobrze zaplanowane kampanie, odpowiednie zarządzanie i dynamiczne raportowanie wszystkich działań są kluczem do sukcesu i powodzenia prowadzonych akcji. Wybierając profesjonalną i doświadczoną firmę z odpowiednim zapleczem technicznym i technologicznym cały proces przebiega płynnie, klarownie i skutecznie.

Aby otrzymać dostęp do aplikacji skontaktuj się z nami.

WIĘCEJ NIŻ REKLAMANASZE REALIZACJE

Dowiedz się więcej
Rama reklamowa bannergear™ model High Dimension - Realizacja Salon Skoda
System oświetlenie reklamy reklamowej Back Light
Rama reklamowa aluminiowa bannergear™ model: Wall Slim
Slide System - rama reklamowa - skuteczna reklama banery winylowe
Centrum Kultury Raszyn - Rama reklamowa bannergear - model Hig Dimension
PRACUJEMY DLA NAJLEPSZYCH

ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI