System szybkiej wymiany banerów bannergear™ 2.0

Czym jest system napinania banerów reklamowych bannergear™

System napinania banerów bannergear™ jest to opatentowany mechanizm w który uzbrajamy tablice reklamowe – billboardy Wall Slim lub konstrukcje reklamowe wielkoformatowe High Dimension. Nośniki reklamowe wyposażone w system bannergear™ stają się instalacją w ramach której wydruki winylowe wymieniane są szybko i łatwo. System bannergear™, zintegrowany z tablicami reklamowymi Wall Slim lub wielkoformatowymi konstrukcjami High Dimension zostały stworzony, aby usprawnić i ułatwić zarządzanie kampaniami OOH, obniżając ich koszty i zwiększając ich wydajność.

 

Wisząca reklama, tablica reklamowa, billboard z opatentowanym systemem szybkiej wymiany banerów bannergear™ 2.0 model Wall Slim

Główne zalety systemu bannergear™

– dzięki systemowi bannergear™ wymiana dużych reklam jest szybka i łatwa

– wymiana banerów w systemie bannergear™ odbywa się bez użycia drabin i narzędzi

– system bannergear™ umożliwia wielokrotne użycie wydruków winylowych

– system bannergear™ jest odporny na trudne warunki atmosferyczne

– dzięki systemowi bannergear™ nośniki reklamowe zawsze wyglądają jak nowe

– opatentowany system bannergear™ spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa 

– mechanizm bannergear™ można zainstalować w ramie wiszącej lub wolnostojącej

Bezpieczny montaż i łatwa obsługa

Konstrukcje reklamowe wyposażone w system napinania banerów bannergear™ są bardzo lekkie, dzięki czemu ich montaż jest szybki i bezpieczny, tak jak późniejsza wymiana reklam. Wystarczy poprzepinać karabinki do odpowiednich „oczek” w banerze winylowym, następnie kilka ruchów korbą i reklama jest już naprężona. Nie potrzeba żadnych drabin ani dodatkowych narzędzi. 

Po instalacji billboardów szkolimy personel z obsługi mechanizmu. Jeśli jednak nie chcesz angażować w wymianę reklam swojej kadry, możesz zlecić wymianę naszej ekipie montażowej. Działamy szybko. 

Nasze konstrukcje reklamowe posiadają 24 miesiące gwarancji. 

Wisząca reklama, tablica reklamowa, billboard z opatentowanym systemem szybkiej wymiany banerów bannergear™ 2.0 model Wall Slim
Jak należy czyścić konstrukcje reklamowe wykonane z anodowanego aluminiuim

Instalacje, które przetrwają najtrudniejsze warunki pogodowe i są ekologiczne

Do produkcji tablic reklamowych z systemem bannergear™ wykorzystujemy profile wykonane z anodowanego aluminium. Dzięki temu konstrukcje są długowieczne i zawsze prezentują się profesjonalnie. 

Aluminiowe tablice reklamowe poddawane anodowaniu są trwałe, odporne na korozję oraz ścieranie. Długo zachowują estetyczny wygląd. 

Dodatkowo, aluminium to materiał przyjazny środowisku. Jako surowiec produkcyjny jest całkowicie nietoksyczny dla człowieka i otoczenia. Aluminium to materiał, który w całości można poddać recyklingowi i przetworzyć go na nową generację produktów. 

Poznaj wszystkie zalety anodowania aluminiowych konstrukcji reklamowych. 

Na elewacji czy przed budynkiem

Konstrukcje reklamowe z opatentowanym systemem wymiany banerów produkujemy w dwóch wariantach. Najczęściej wybierany – wiszący model Wall Slim oraz wolnostojące lub trwale związane z gruntem tablice reklamowe Free Slim.

Bez względu na to, który model wybierzesz masz pewność, że będą to trwałe i estetyczne nośniki reklamy zewnętrznej, oddziałujące na szerokie grono klientów. Wyposażone w mechanizm szybkiej wymiany banerów bannergear™ aluminiowe konstrukcje ułatwiają i przyspieszają proces wymiany reklam. 

Tablice reklamowe wolnostojące mogą mieć dowolny rozmiar i kolor. Dopasujemy model i sposób montażu do Twoich potrzeb. 

Wolnostojąca reklama, tablica reklamowa, billboard z opatentowanym systemem szybkiej wymiany banerów bannergear™ 2.0 model Wall Slim
Co to jest druk solwentowy

Wydruki wysokiej jakości na wytrzymałych materiałach

Zapewniamy najlepszą jakość wydruku na różnych rodzajach płótna banerowego. Nie tylko banery winylowe czy siatka MESH ale również ekologiczne banery HDPE o dużej wytrzymałości służą nam jako materiał pod wydruk offsetowy. Korzystamy tylko z certyfikowanych surowców.

Banery, czy też plakaty przeznaczone do konstrukcji z systemami bannergear™ są odpowiednio zaoczkowane, tak aby zapewnić należyte naprężenie materiału. Udostępniamy gotowe makiety dla grafików, którzy tworzą kreacje do kampanii outdoorowych. 

 

Odpowiednio oświetlone reklamy
działają dłużej i lepiej

System szybkiego napinania banerów pozwala na zamontowanie w tablicach reklamowych Wall Slim ledowego oświetlenia wewnętrznego typu backlight. Oświetlenie wzmacnia barwę wydruków w konstrukcjach i sprawia, że kreacje dostają dodatkowej głębi i ostrości. Odpowiednio rozmieszczone na „plecach” lub krawędziach tablicy diody z soczewkami równomiernie rozjaśniają Twoje reklamy, które będą pracowały 24h/dobę. 

Nie musisz się obawiać o wodoszczelność czy żywotność naszych lamp i diód. Całe konstrukcje są przeznaczone do pracy w trudnych warunkach pogodowych.  Gwarantujemy długą i ciągłą pracę dopóki starczy prądu.

Wisząca reklama, tablica reklamowa, billboard z opatentowanym systemem szybkiej wymiany banerów bannergear™ 2.0 model Wall Slim
Wisząca reklama, tablica reklamowa, billboard z opatentowanym systemem szybkiej wymiany banerów bannergear™ 2.0 model Wall Slim

Dopasujemy ramy do Twojego formatu

Tablice reklamowe, billboardy i konstrukcje reklamowe wielkoformatowe z systemem szybkiej wymiany banerów bannergear™ mogą mieć dowolną wielkość. Pamiętamy jednak o tym, aby zachować odpowiednie proporcje dające maksymalne naprężenie wydruku. Wszystkie konstrukcje przygotowujemy indywidualnie według potrzeb klienta. Jeśli nie jesteś pewien rozmiaru swojego nośnika możemy umówić się na inwentaryzację w czasie której dopasujemy najlepsze rozwiązanie. 

Nie tylko billboardy ale również reklama wielkoformatowa

System szybkiego napinania banerów bannergear™ znajduje się również w naszych konstrukcjach reklamowych wielkoformatowych High Dimension.  Dzięki zastosowaniu mechanizmu bannergear™ reklamy big format o wymiarach 15 x 12 metrów mogą wymienić dwie osoby w ciągu kilku minut, bez podnośników, dźwigu czy zaangażowania ekipy alpinistycznej. Takie rozwiązanie znacznie zmniejsza koszty wymiany reklamy wielkoformatowej, upraszcza i przyspiesza realizację kampanii zewnętrznych. 

konstrukcje reklamowe wielkoformatowe High Dimension
Wisząca reklama, tablica reklamowa, billboard z opatentowanym systemem szybkiej wymiany banerów bannergear™ 2.0 model Wall Slim

Reklamy, które spełniają wymogi ustawy krajobrazowej

W związku z nowymi ograniczeniami nakładanymi przez ustawy krajobrazowe billboardy stawiane w terenach zabudowanych nie powinny przekraczać powierzchni 10 m2. Systemy szybkiej wymiany banerów reklamowych działają już w tablicach reklamowych o rozmiarach 260 x 160 cm, czyli z powodzeniem można je ustawić w terenie zabudowanym. 

PRACUJEMY DLA NAJLEPSZYCH

KTO KORZYSTA Z NASZYCH KONSTRUKCJI REKLAMOWYCH

Netto Reklama Ramy reklamowe
Lidl Ramy reklamowe Wall Slim
Biedronka Ramy reklamowe Light Box Wall Slim
Stacja Paliw Moya Wall Slim
Stacja Paliw q8 logo
Lotos Logo
Visotec -
Helios Ramy reklamowe High Dimensin Wall Slim Back LIght
Cinema City reklama logo
Cineworld Reklama Ekrany LED LCD
Regal Cinemas
Prolicht Reklama współpraca
Westiform
Skoda Reklama
Vokswagen AG
Starbucks logo
McDonalds Logo
Forbuild Rama reklamowa Wall Slim - Free SLim
Castorama Reklama Wall Slim