Jak przebiega proces tworzenia reklamy zewnętrznej?

Identyfikacja potrzeb klienta

W czasie spotkania poznajemy oczekiwania i potrzeby klienta. Robimy tzw. rekonesans. Oceniamy potencjał powierzchni reklamowej i techniczne możliwości budynków, obiektów i konstrukcji przeznaczonych pod reklamę OOH.  

Dopasowanie odpowiedniej reklamy zewnętrznej lub wewnętrznej

Wiedząc, na czym klientowi najbardziej zależy i znając jego możliwości techniczne, możemy dobrać właściwy rodzaj i sposób ekspozycji treści reklamowych. Przedstawiamy wszystkie za i przeciw stosowania reklam wiszących oraz reklam wolnostojących. Opowiadamy o zaletach stosowania nowatorskiego systemu wymiany banerów bannergear™ w billboardach Wall Slim i reklamach wielkoformatowych High Dimension. Po wyborze  rodzaju i odpowiedniego rozmiaru tablicy reklamowej możemy wstępnie oszacować koszty montażu i umówić się na pobranie dokładnych pomiarów. 

Inwentaryzacja. Pobranie pomiarów

Po pozytywnym przyjęciu naszej oferty przechodzimy do kolejnego etapu. Jest nim tzw. inwentaryzacja miejsca pod reklamę. Nasi montażyści jadą w wyznaczoną lokalizację aby dokonać szczegółowych pomiarów. Przy okazji wykonują zdjęcia obiektu pod reklamę, które wykorzystujemy do przygotowania wizualizacji. 

Przygotowanie projektu i wizualizacji reklamy zewnętrznej

Po zebraniu wszystkich danych przygotowujemy projekt i wizualizację reklamy zewnętrznej lub wewnętrznej. Na tym etapie znamy już konkretny kosztorys wybranego rozwiązania. Gotowy komplet dokumentów wysyłamy klientowi do akceptacji. 

Akceptacja projektu nośnika reklamy zewnętrznej lub wewnętrznej

Jeśli klient nie zgłasza żadnych zastrzeżeń co do projektu, przekazujemy go do produkcji. To jest ostatni moment na naniesienie ewentualnych poprawek. Ustalamy termin montażu wybranego nośnika reklamy. Czas oczekiwania na gotowy produkt wynosi zwykle około dwóch tygodni.  

Realizacja – montaż reklamy zewnętrznej

Instalatorzy wykonują montaż w ustalonym wcześniej terminie. Prostsze konstrukcje typu kasetony reklamowe Light Box lub małe tablice reklamowe Light Frame wysyłane są do klienta kurierem do własnoręcznego montażu. Każdy nośnik reklamy posiada instrukcję montażu w języku polskim. 

Obsługa kampanii reklamowej OOH

Jesteśmy przygotowani do obsługi dużych kampanii reklamowych. Mamy doświadczenie w prowadzeniu projektów dla dużych sieci handlowych, takich jak np. Jeronimo Polska lub Netto. Prowadzimy raporty z wykonywanych prac. Dzięki temu wiemy gdzie znajdują się wszystkie reklamy. Bezpośredni kontakt z opiekunem zapewnia płynną obsługę kampanii reklamowej. Jeśli klient chce dokonać wymiany banera reklamowego wystarczy przesłać nam grafikę i wskazać czas i punkt wymiany. Zajmiemy się wydrukiem i zawieszeniem banera reklamowego w wybranej lokalizacji. Raport z wykonanej pracy zapisujemy w specjalnej aplikacji, do której klient ma zawsze dostęp.  

Serwis nośników reklamowych, banery reklamowe

Wsparcie – serwis nośników reklamy

Jeśli w czasie prowadzonych kampanii występuje jakiś problem, nasi klienci otrzymują błyskawiczne wsparcie i pomoc w jego naprawie. Wystarczy skontaktować się z opiekunem regionalnym i zgłosić usterkę lub dokonać zgłoszenia on-line przez naszą aplikację. Nasza ekipa montażowa usunie usterkę w dogodnym dla klienta terminie. 

Dalsza współpraca i rozwój

Nasza współpraca nie kończy się na zawieszeniu jednego nośnika reklamy. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami – reagujemy na nowe oczekiwania i potrzeby. Wspólnie rozwijamy innowacyjne reklamy OOH.

ArtykułyPolecane

FAQ

Dlaczego warto wybrać anodowane konstrukcje reklamowe?

Dlaczego nasze konstrukcje reklamowe są poddawane takiej obróbce? Anodowanie aluminium, nazywane także eloksalacją, to proces elektrochemiczny, w czasie którego na...
Ramy reklamowe z anodowanego aluminium, szybka wymiana banerów, wzornik anodowanie

ArtykułyPolecane

FAQ

System papierowy czy winylowy ?

Nie wiesz na jaki rodzaj nośnika i medium się zdecydować? przeczytaj co warto wiedzieć o tych materiałach. Najistotniejszą sprawą jest...

ArtykułyPolecane

CASE STUDY WALLSLIM

Jak system bannergear™ pomógł sieci sklepów Biedronka wykorzystać potencjał reklamowy. Case study.

Przedmiotem tego case study jest projekt, wdrożenie i obsługa billboardów reklamowych Wall Slim z systemem bannergear™ w największej sieci sprzedaży...
Konstrukcja reklamowa naścienna bannergear

Przeszukaj bloga

Działamy kompleksowo

Sprawdź produkty Sprawdź produkty
Zapytaj o wycenę Zapytaj o wycenę
Wydruk

Wydruk

Montaż

Montaż

Serwis

Serwis

Obsługa kampanii

Obsługa kampanii

Nośniki do wynajęcia

Nośniki do wynajęcia

WIĘCEJ NIŻ REKLAMANASZE REALIZACJE

Dowiedz się więcej
Rama reklamowa bannergear™ model High Dimension - Realizacja Salon Skoda
System oświetlenie reklamy reklamowej Back Light
Rama reklamowa aluminiowa bannergear™ model: Wall Slim
Slide System - rama reklamowa - skuteczna reklama banery winylowe
Centrum Kultury Raszyn - Rama reklamowa bannergear - model Hig Dimension
PRACUJEMY DLA NAJLEPSZYCH

ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI